PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE

Głównym obszarem działalności firmy są projekty architektoniczno-budowlane zarówno domów mieszkalnych jednorodzinnych jak i budynków użyteczności publicznej oraz obiektów usługowych. Zajmujemy się przygotowaniem kompletnej dokumentacji projektowej pozwalającej uzyskanie pozwolenia na budowę. Współpracujemy z Państwem na każdym etapie: od koncepcji, aż po nadzór autorski nad realizacją.

 

PROJEKTY INSTALACJI

Zajmujemy się projektowaniem wewnętrznych instalacji w budynkach, przyłączy oraz sieci zewnętrznych: wodociągowych, kanalizacyjnych i cieplnych.

 

NADZORY BUDOWLANE

Oferujemy kierowanie budową, sprawowanie funkcji inspektora nadzoru. Sporządzamy opinie i ekspertyzy budowlane oraz wykonujemy okresowe przeglądy budynków i obiektów budowlanych.

 

PROJEKTY TECHNOLOGICZNE

Tworzymy projekty technologiczne budynków użyteczności publicznej, które pozwalają uzyskać pozytywną opinię właściwego Inspektoratu Sanitarnego.

 

PROJEKTY WNĘTRZ

Projektujemy wnętrza dla osób prywatnych oraz przestrzeni komercyjnych jak biura, sklepy, restauracje, kluby, hotele. Realizujemy zarówno projekty koncepcyjne, jak i wykonawcze w zależności od potrzeb inwestora.

 
KSERO WIELKOFORMATOWE

Oferujemy także usługi ksero: drukowanie, kopiowanie, skanowanie oraz bindowanie dokumentów.